صفحه اصلی سرویس تحویل در محل راهنمای مصرف درباره محصول سفارش تلفنی
درباره محصول

چای لاغری محصول جديد و انحصاری لابراتوار تخصصی دکتر سينا.
 
تهیه شده از سر شاخه های گیاهان دارویی موثر در لاغری.
کاهش 3 الی 7 کيلو گرم وزن در ماه.
دارای معتبرترین مجوز ها از نهادهای بنام غذایی و داروئی.

 

 

Untitled-1.jpg

چای لاغری دكتر سينا با فرمولاسيون جديد و با طعم ليمو چاقی شما را در کوتاهترين مدت و بدون هيچ محدوديت غذايی به حد چشمگیری کاهش می دهد .چای لاغری دکتر سینا از جمله نادر ترين وکامل ترين فرآورده های مورد استفاده در لاغری و تناسب اندام و کاهش دهنده توده چربی در جهان است و امروزه توسط متخصصین تغذیه ، در نوشتن جیره و رژیم غذایی برای لاغری استفاده می شود.
کشورهای امريکايی واتحاديه اروپا به رغم تحريم های مورد ادعا ، بدليل اثر بخشی بی نظير چای دکتر سینا عمده ترين مشتريان وخريداران اين محصول ايمن هستند. این چای با کاهش ترشح آنزیم آمیلاز بزاق و روده که وظیفه آن کمک به هضم و جذب مواد قندی در بدن است باعث کاهش شدید میزان جذب مواد قندی غذای مصرفی می شود . با این مکانیسم میزان تجمع مواد قندی در بدن کاهش یافته و بدن جهت جبران ناچار به چربی سوزی می شود . نهایتا واداشتن متابوليسم بدن به چربی سوزی به شکلی که در کل 24ساعت حتی وقتيکه در خوابيد چربی خواهيد سوزاند.

با تحقیقاتی كه به عمل آمده، مهمترین عامل چاقی در ایران، به خاطر عادت غذایی بد و اشتباه غذا خوردن می باشد كه در واقع به عدم آگاهی كافی در مورد تغذیه و غذا بر می گردد. ما با استفاده از چای لاغری دکتر سینا توانسته ایم این مشکل را حل کنیم .

دیگر لازم نیست با رژیم های غذایی به بدن خود آسیب بزنید و خود را عذاب دهید با چای لاغری دکتر سینا شما می توانید به لاغری سریع ، آسان ومطمئن و بدون تیرگی ، چین و چروک ، آویزان شدن و شکاف در پوست و بدون هیچگونه عارضه جانبی دست یابید

 

این محصول حاوی 100 عدد تی بگ است که برای مصرف 1 ماه شما طراحی شده است.

«قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد»

 

مصرف کنندگان عزیز, به منظور تهیه چای لاغری دکتر سینا اصل فقط و فقط از وبسایت دکتر سینا خرید نمایید.

دقت فرمایید چای لاغری دکتر سینا فرمول 2 ندارد. مراقب انواع تقلبی بوده و فقط از وبسایت خریداری نمایید.

 

سرویس تحویل در درب منزل سوالات متداول درباره محصول راهنمای مصرف سفارش تلفنی